Kanada Şehirleri

Vancouver : 

Vancouver şehri Kanada'nın güney batısında bulunan ve batı Kanada'nın en kalabalık ve metropolit şehirlerinden birisi. Amerika'nın Washigton eyaletinin kuzeyinde bulunan Vancouver, denize ve dağlara karşı konumlandırılmış mükemmel bir doğal limana sahiptir. Şehrin zengin millet karışımı Kuzey Amerika bölgesinin en kozmopolit şehrilerinden biri olmasını sağlamıştır. Bolca yeşillik ve doğal yaşam alanına sahip manzarasıyla, doğanın ve kozmopolit bir kentin görüntüsü sizleri büyüleyecektir. Dünya standartlarında modern tesislerde; yaratıcılığı, gelişimi ve ileri düşünmeyi teşvik eden lider dil okulları sayesinde İngilizcenizi geliştirebileceğiniz harika bir şehir. 

Toronto : 

Toronto şehri, Kanada'nın güney doğusunda bulunan Ontario bölgesinin başkentidir. Kanada'nın en kalabalık şehridir ve multi kültürel yapısı ile Kanada'nın finansal ve ticari merkezidir. Toronto'nun sahip olduğu kültürel çeşitlilik sayesinde birçok farklı eğitim modeli ve programı sunulmaktadır. Özellikle Fransızcanın ikinci ana dil olarak kabul edilmesinden dolayı yalnızca İngilizce değil Fransızca öğrenebilme olanağı da sunmaktadır. Bütün yaş gruplarından öğrencilere ev sahipliği yapan dil okulları ile Toronto eğitim konusunda dünya çapında oldukça önemli bir noktada. 

Ottawa : 

Önde gelen öğrenci dostu şehirlerden biridir Ottawa. Bu nedenle, çeşitli ve canlı bir öğrenci ortamına sahiptir. Kış sporları olarak paten ve kayakla ünlüdür. İstihdam olanakları açısından, ön plandadır. Uygun fiyatlı ve iş amaçlı en iyi şehirlerden biridir. Her türlü yaş grubundan insanı karşılayabilen dil okulları istediğiniz alanda ve seviyede İngilizceye sahip olmanızı sağlayacaktır.