Hazırlık Atlama (Proficiency) Kursu

Değerli üniversite öğrencileri, üniversiteyi kazanmak için sene içerisinde yoğun bir şekilde çalıştıktan sonra tam rahatlamışken bu hazırlık da nereden çıktı diyenlerden misiniz?

Hazırlık Atlama (Proficiency) Sınavı eğitim programımızın amacı, üniversite sınavını kazanan öğrencilerin veya hazırlık sınıflarında başarılı olamayan öğrencilerin üniversiteler tarafından yapılan hazırlık muafiyet sınavlarını geçerek, hazırlık sınıfına devam etmeden birinci sınıfta eğitime başlamalarını sağlamaktır.

Muafiyet sınavı içeriği her üniversitede değişiktir. Ancak sınavlar dil bilgisi, sözcük bilgisi ve okuma, dinleme,konuşma ve yazma becerilerini ölçecek şekilde hazırlanmaktadır.  Özellikle İzmir Ekonomi, İzmir Tınaztepe Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi gibi özel üniversitelerden öğrencilerimiz hazrılık atlama eğtimimizden faydalanarak, istedikleri sonuçları elde ettiler.

Programımız uzman, akademik ve tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bire bir eğitim sayesinde, hem İnilizcenizi geliştirin hem de istediğiniz sonucu elde edin.